OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 X 2025, XXVIi NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 X 2025, XXVIi NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz.17.30. W niedzielę po Mszy św. o 11.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Ignacy Jędruch z rodziną, Piotr Jędruch z rodziną, Adam Jędruch z rodziną i Urszula Mącik z rodziną. Ofiara 160 zł. Na sobotę na 16.00 zapraszamy-Artur Rejniak, Jarosław Zdeb, Andrzej Zdeb i Iwona Janczarek.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej- N, GN, MGN.

4. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Papieski Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.

6. W najbliższym czasie do naszych domów zostaną doręczone kartki wypominkowe. Wypełnione składamy na tacę lub w zakrystii.

7. Zbiórka LSO w piątek o 16.00.

8. Ofiary na potrzeby kościoła bezimienne 600 i 200zł.

9. Ogłoszenie chóru- Po wakacyjnej przerwie, chór parafialny BARTHOLOMAEUS wznawia regularne próby. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody ze śpiewem. Próby odbywają się w piątki o godz. 19:00 w sali parafialnej.

Zapowiedź przedmałżenska:

-Ireneusz Jurzyk kaw. z Wiśniewa par. NSPJ w Wiśniewie i Adriana Szuba panna z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.

 

Zmarł: Bronisław Chołżyński z Borkowizny.  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym, Amen.