OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 V 2021, V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 V 2021, V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Prosimy o przestrzeganie zaleceń sanitarnych. Stosowne informacje są wywieszone na drzwiach kościoła oraz w gablocie parafialnej.
  2. Jutro uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. tak jak w niedzielę. O 11.30 Msza św. w intencji Ojczyzny i strażaków.
  3. Prasa katolicka -N,GN, Różaniec.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Tokarz Andrzej, Kołodziej Michał, Murlak Grzegorz, Mazur Edward. Ofiara 100 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny Smoleń, Darkowska, Kabasa, Plewik.

5. Ofiary-bezimienna 300 zł.

6. W sobotę uroczystość św. Stanisława, bpa, m, głównego patrona Polski. Imieniny abpa Stanisława Budzika. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej archidiecezji.

7. I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7.30. I piątek miesiąca. Spowiedź po południu od 17:15. Rano podczas Mszy św.

8. Można już zamawiać intencje na przyszły rok.

9. Taca z przyszłej niedzieli na potrzeby seminarium duchownego.

10. W zakrystii kandydaci do bierzmowania mogą odbierać kartki do bierzmowania.

11. Nabożeństwa majowe w niedziele i dni powszednie o 17.30.

12. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
    -Marek Kępowicz kaw. z Niedrzwicy Kościelnej par. tut. i Barbara Kloc panna z Sobieszczan Kolonii par. tut.
    -Kamil Adam Figiel kaw. i Natalia Wierzbicka panna oboje z Sobieszczan Kolonii par. tut.

13. Zmarli +Marianna Szewczyk z Lublina i Danuta Tarkowska-Kudyba z Lublina.