OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 XI 2021, I NIEDZIELA ADWENTU

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 XI 2021, I NIEDZIELA ADWENTU

1. Opłatki wigilijne można odbierać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zabierzmy opłatki także dla tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć do kościoła(choroba, podeszły wiek). Bóg zapłać za złożone ofiary, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów pielęgnacji i wycięcia drzew przy kościele.
  2. Są do nabycia świece wigilijne rozprowadzane przez Caritas. Małe-7zł, duże 18zł. Świece są na stoliku pod chórem. Ofiary wrzucamy do koszyczka stojącego przy świecach.
  3. Roraty codziennie z wyjątkiem niedziel i uroczystości o 17.00. W poniedziałek, środę i sobotę zapraszamy dzieci z lampionami. Będą rozdawane dla dzieci naklejki. Na roraty zapraszamy także dorosłych.
  4. I czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania o 7.00
  5. I piątek. Spowiedź rano od 6.30. Po południu od 16.00. Msza św. i nabożeństwo o 17.00. Wizyta u chorych z posługą sakramentalną w środę 1 grudnia  rano po Mszy Św. o 7:30
  6. I sobota. Adoracja eucharystyczna od 16.00 do 17.00. Później Msza św.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek- Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Agata Mazur, Andżelika i Maja Bieniek, Longina Szewczyk, Krystyna Kijewska, Adam Baczewski. Ofiara 100 zł. Na sobotę zapraszamy Janina Bieniek, Zbigniew Leziak, Urszula Niezgoda, Sławomir Kuśmierz, Grażyna Mianowana, Jacek Walkowski.
  9. Paniom z Legionu Maryi dziękujemy za grabienie liści. Panom Wiesławowi Kurze i Stanisławowi Stefankowi za wywiezienie liści. Pani Ewie Zaborskiej za przygotowanie wieńca adwentowego.
  10. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej - N, GN z kalendarzem, MGN- grudzień, Różaniec. Od przyszłej niedzieli tygodnik "Niedziela" po 8 zł Od przyszłej niedzieli tygodnik "Niedziela" po 8 zł.
  11. Są do sprzedania groby na cmentarzu parafialnym.
  12. W poniedziałek 6 grudnia po Mszy św. o 17.00 przybędzie do naszej parafii św. Mikołaj. Rodziców prosimy o przynoszenie podpisanych paczek do zakrystii.
  13. W środę 1 grudnia o 16.20 zbiórka ministrantów w kościele.
  14. Od piątku do niedzieli ks. Piotr prowadzi rekolekcje. W sobotę ks. Proboszcz spowiada w Borzechowie.

Zmarł +Tadeusz Bąk z Majdanu Sobieszczańskiego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen