OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 IV 2021, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 IV 2021, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

• W piątek Droga krzyżowa o 16.30. Zapraszamy dzieci(będą otrzymywały naklejki) młodzież(zwłaszcza kandydatów do bierzmowania) i dorosłych
  • Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 6.40. Gorzkie żale w niedzielę o 16.30.
  • Kurs przedmałżeński. Spotkania w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o 9.30 w kościele.
  • W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na pomoc misjom.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła Alicja, Mirosław, Kamil Szuba. Justyna Janczak. Dorota, Natalia Fijałkowska. Krzysztof Janczak z rodziną. Ofiara 80zł. Na sobotę zapraszamy Karol Grzywa, Zbigniew Fijałkowski, Andrzej Kosidło, Grzegorz Niezgoda.
  • Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna.
  • I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7.00. Po Mszy św. nabożeństwo o powołania.
  • I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.30.Wieczorem od 16.30.
  • I sobota. Adoracja eucharystyczna od 16.00 do17.00. Msza św. o 17.00.
  • Ofiary Kazimierz Janczak Borkowizna 70 zł, bezimienne 100 i 50 zł.
  • Do chorych ks. Piotr uda się w czwartek od 7.30, a nie w piątek
  • Prasa Katolicka- GN, N, MGN.