OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 IV 2024, V NIEDZIELA WIELKANOCY

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28 IV 2024, V NIEDZIELA WIELKANOCY

1.Nabożeństwa majowe w niedziele i dni powszednie o 17.30. Będą rozdawane naklejki i plansze dla dzieci. Zadbajmy o kapliczki i krzyże przydrożne.

2.Spotkanie dzieci z kl.III w środę o godz. 16.30. Na Mszy św. o 18.00 poświęcenie książeczek.

3. Prasa katolicka-N,GN,MGN(maj), Różaniec.

4.W piątek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o 7.00, 9.30 i 18.00. O 11.30 Msza św. w int. Ojczyzny i Strażaków. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5.Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Filip, Gabrysia, Monika Kot, Elżbieta Baran, Roman Skrobisz, Magda i Jarek Skrobisz, Hanna Niezgoda, Iwona i Paweł Mielniczuk.Ofiara 210 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Smoleniów, Bednarczyków, Woźniaków, Łęcznych.

6. Bieg Charytatywny(dodatkowa kartka).

7.I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 18.00.

8.I piątek. Spowiedź 20 minut przed każdą Mszą św.

9.I sobota. Adoracja eucharystyczna od 17.00 do 18.00. Po adoracji Msza św.

10. Taca z przyszłej niedzieli na potrzeby Seminarium Duchownego.

11. Ofiary na potrzeby kościoła-Ewa Zagalska 100zł. Na wycinkę drzew na cmentarzu-Bogdan Trynkiewicz 200zł. Państwo Bukowscy z Majdanu Sobieszczańskiego dziękują za ofiary złożone do puszki w ubiegłą niedzielę. Zebrali 11.132zł 06gr.

Zmarli: Barbara Markiewicz z Załucza, Józef Machaj z ul. Legionowej, Albin Biszczak z ul. Ułańskiej, Krzysztof Kokowicz z Majdanu Sobieszczańskiego.  Wieczny odpoczynek racz dać im Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen

HUMOR TYGODNIA:) - Jasiu, kiedy ostatni raz czytałeś książkę? -Proszę inny zestaw pytań, z historii nie jestem dobry. :)