OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 IX 2021, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12 IX 2021, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W sobotę święto świętego Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży. Msza św. w intencji dzieci i młodzieży o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci i młodzież.
  2. W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  3. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Niedrzwicy Dużej.
  4. W czwartek Msza św. za wstawiennictwem Jana Pawła II o 18.00.
  5. Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o 9.30.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.30 spotkanie rodziców dzieci I komunijnych.
  7. Jutro Msza św. i nabożeństwo fatimskie o 18.00
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Renata i Jarosław Markiewicz. Anna Wojtyła. Barbara Koper. Anna Pyc. Ofiara 80 zł. na sobotę zapraszamy Roman Łepecki. Piotr Menczewicz. Elżbieta Smoleń. Marzena Polesiak.
  9. Ofiary Marianna i Wacław Janczak Borkowizna 1500 zł. Bezimienna 100zł.
  10. Bieg charytatywny dla Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień z Sobieszczan w przyszłą niedzielę o 15.00. Start spod cmentarza Wojennego przy ulicy Przemysłowj. Wpisowe 20 zł. Pieniądze zebrane podczas biegu przeznaczone zostaną na leczenie Kingi i Weroniki.
  11. W piątek o 16.00 zbiórka kandydatów na ministrantów. Zachęcamy chłopców do podjęcia tej pięknej posługi.
  12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N, GN.

Zapowiedzi

-Damian Pioś kaw. i Weronika Wolska panna oboje z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.

Zmarł Marian Tyc z ul. Lipowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen