OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 X 2024, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20 X 2024, XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci. Za tydzień z soboty na niedzielę zmiana czasu. Od przyszłej niedzieli Msze św. wieczorne w niedzielę i dni powszednie będą sprawowane o 17.00. Różaniec o 16.30. Kancelaria parafialna czynna po południu od 15.00 do 16.00.

2. Do naszych domów zostały doręczone kartki wypominkowe. Gdyby ktoś nie otrzymał wypominek, kartki w kopertach leżą na stoliku na końcu kościoła(na kopercie wpisujemy nazwę miejscowości i datę). Wypominki będą czytane w kościele w dniach 3-10 listopada. Wypełnione kartki składamy na tacę lub przynosimy do zakrystii. Porządek modlitwy wypominkowej jest umieszczony w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej parafii i w liście parafialnym z 13 października,

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Michalinie i Przemysławowi, Renacie i Markowi, Iwonie i Janinie. Ofiara 80zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Dziadurów, Dziedziszów i Bednarzów.

4. Będziemy sprzątać groby. Pamiętajmy o zachowaniu porządku na cmentarzu. Śmiecie segregujemy. Przypominamy wszystkim prowadzącym prace na cmentarzu, że mają obowiązek zabrać gruz i inne odpady po zakończonych pracach. Na jakiekolwiek prace na cmentarzu trzeba uzyskać zgodę w kancelarii parafialnej. Przypominamy także o konieczności zarejestrowania grobów na cmentarzu(ten obowiązek istnieje od 2014 roku) i wniesieniu zaległych opłat za wywóz śmieci.

5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia kalendarze parafialne w cenie 20zł. Mogą być także dobrym prezentem.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej- N, GN.

7. Zbiórka ministrantów młodszych w sobotę o godz. 10.30 w kościele.

Zmarli: +Wojciech Soszyński z Sobieszczan. Pogrzeb w środę 13:30 Różaniec Św., 14:00 Msza Św. pogrzebowa.

+ Mieczysław Dziewulski z ul. Lipowej

HUMOR TYGODNIA:)

-Jasio do kolegi:

-Którzy kierowcy są najbardziej uprzejmi?

-Policjanci.

Dlaczego?

-Bo zapraszają ludzi do swojego wozu:)