OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 VII 2024, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 VII 2024, XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1.Dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy poświęceniu przeznaczone są na fundusz MIVA Polska, z którego udzielana jest pomoc polskim misjonarzom na zakup środków transportu.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Jarosław Wierzchowski, Antoni Olszówka, Zuzanna Stelmasiewicz i Joanna Janik.

Ofiara 80zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy-Ewelina i Patryk Janczarek, Iwona i Wojciech Paluch, Maria i Marek Widomscy, Jolanta i Roman Widomscy.

4.Ofiara na potrzeby kościoła-bezimienne 2x 200zł.

5. Prasa katolicka N, GN, Różaniec.

6. Do 28 lipca przyjmujemy zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę.

7. Jutro kancelaria parafialna nieczynna.

Zapowiedź przedmałżeńska

-Kamil Madej kaw z Kolonii Sobieszczany, par. tut. i Patrycja Wełna panna z Niedrzwicy Dużej, par. Podwyższenia Krzyża św.

Zmarł Jan Rola z ul. Krakowskiej. Pogrzeb w niedzielę. Różaniec o 14.00. Msza św. pogrzebowa o 14.30. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.