OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 VIII 2022, XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 VIII 2022, XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę różaniec wypominkowy i Msza św. za zmarłych na cmentarzu o 17.15. Nie będzie Mszy św. w kościele o 18.00. Kartki wypominkowe leżą na stolikach pod chórem. Wypełnione składamy do pudełka z napisem "wypominki" lub u księdza.

2. W poniedziałek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na Mszach św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców.

3.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Baumów, Woźniaków, Wiejaków i Wójtowiczów. Ofiara 90zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Bogaczów, Wójtowiczów i Lipowskich. Panu Adamowi Adamczykowi i Panu Markowi za prace przy kościele.

4. Dożynki parafialne będą w czasie odpustu parafialnego 24 sierpnia. Prosimy mieszkańców poszczególnych miejscowości o przygotowanie wieńców dożynkowych.

5. Ofiary na potrzeby kościoła-Jan Samolej Łódź 100zł. Elżbieta i Ignacy Walczak z racji 35 rocz. ślubu 300zł.

6. We wtorek Msza św. za wstawiennictwem św. JP II o 7.00.