OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 V 2022, V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 V 2022, V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj wizytacja kanoniczna naszej parafii. Gościmy  ks. bpa Józefa Wróbla. O 7.00 powitanie ks. biskupa. O 9.30 Mszę św. będzie sprawował ks. biskup. Po Mszy św. o 9.30 spotkanie ks. biskupa z kołami różańcowymi i Radą Parafialną w kościele. O 11.30 Msza św. z homilią ks. biskupa.

2. Jutro święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

3. W przyszłą niedzielę, 22 maja po Mszy św. o 11.30 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej i mieszkańców parafii z ks. Jakubem Olechem z wydziału administracyjno- gospodarczego Archidiecezji Lubelskiej. Tematem spotkania będą prace prowadzone na starej plebanii przy ul. Parafialnej oraz zagospodarowanie terenu wokół remontowanego budynku.  

4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.

5. Festyn gminno-parafialny odbędzie się 12 czerwca. Bliższe informacje w przyszłą niedzielę.  

6. Prasa katolicka- N,GN.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Jolanta Jurzyńska. Agnieszka i Witold Woźniak. Hania i Łukasz Szejduk. Aneta i Katarzyna Ostrowskie. Ofiara 80zł. Na sobotę zapraszamy- Barbara i Krzysztof Golianek. Jadwiga i Piotr Olszówka. Urszula i Michał Widomscy. Małgorzata i Kamil Widomscy.  

8. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dzisiejszej wizytacji. Pani Agnieszce Woźniak i Panu Wiesławowi Kurze za słowa powitania. Pani Agnieszce Chromczak za dekorację kościoła. Panom Wojciechowi Dziekanowskiemu, Filipowi Chromczakowi, Romanowi Łepeckiemu, Andrzejowi Woźniakowi za koszenie trawy. Sławomirowi i Filipowi Chromczakom, Witoldowi Woźniakowi, Krzysztofowi Wójciukowi i Krzysztofowi Szymańskiemu za prace w kościele.

9. Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30  

10.Trwa nabór do dziennego domu pomocy w Niedrzwicy Kościelnej "Zielona Weranda". Informacje w gablocie przed kościołem