OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 I 2021, II NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 I 2021, II NIEDZIELA ZWYKŁA

W tym roku nie będzie tradycyjnej kolędy. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic i miejscowości na Mszę św. i spotkanie kolędowe przy żłóbku do kościoła. Msza św. będzie o 17.00. Na Mszy św. pobłogosławimy rodziny, poświęcimy wodę(prosimy o przyniesienie wody w buteleczkach), wręczymy obrazki kolędowe. Po powrocie do domu zachęcamy do modlitwy w gronie rodziny i pokropienia domu wodą święconą. Ofiary które złożymy przy okazji kolędy będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła i spłatę długu parafialnego. Porządek spotkań kolędowych w kościele:

18 stycznia- Niedrzwica Kościelna Kolonia, Górki

19 stycznia- Załucze

21 stycznia-Ludwinów, Stefanów, ul. Bazowa

22 stycznia-ul. Krakowska(cała), ulice przyległe, Park

Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Sadło, Antoń, Nucia, Jaśkowski, Boruch, Janczak .Ofiara 160 zł. Na sobotę zapraszamy rodziny Pasierbowicz, Masiak, Pietrzak, Komorek.

Ofiary- bezimienna 300zł. Rodzina Ostrowskich z Majdanu Sobieszczańskiego 100zł.

Bóg zapłać za ofiary na kościół

-ul. Lipowa 2460 zł

-Sobieszczany wieś 1930 zł

-Majdan Sobieszczański i Leśniczówka 600zł

-Sobieszczany Kol. I,II,III 1840 zł

Bóg zapłać za ofiary na Seminarium Duchowne

Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N,GN. Od jutra zaczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.