OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 II 2020 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 II 2020 VII NIEDZIELA ZWYKŁA

Dziś Homilię głosi ks. Piotr

Dziś o godz. 8:50 III konferencja dla narzeczonych w dolnej salce na plebanii (poradnia rodzinna)

26 II Środa Popielcowa – rozpoczynamy Wielki Post. Msze Św. 7:00, 9:00, 17:00. Zachęcamy do gorliwego i owocnego przeżycia Wielkiego Postu. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych i przystępowania do sakramentu pokuty i pojednania.

23 – 29 II 53 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu

28 II Piątek I Droga Krzyżowa: dla dzieci 16:30, następnie o 17:00 Msza Św., 17:40 Droga Krzyżowa dla dorosłych. W niedziele Gorzkie Żale o godz.16:30

Dziękujemy za sprzątanie kościoła 22 II rodzinom: Rachwał, Plewik, Zieliński z wnuczką Olą.  Zapraszamy do sprzątania 29 II po godz. 8:00 rodziny: Kępowicz, Jankowski, Jankowski, Szymuś.

Pani Wanda Mazur złożyła ofiarę na kościół z okazji 80 rocznicy urodzin. Kalendarze Maryjne ofiarowała nasza Parafianka z biblioteki im. Łopacińskiego w Lublinie. Pan Bukowski złożył ofiarę na kościół. Za ofiary serdeczne – Bóg Zapłać.

Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Dostępne NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy również do czytania Pisma Świętego, szczególnie w okresie Wielkiego Postu (może to być nasze postanowienie wielkopostne) – do odszukania i rozważania dla chętnych: 2 Kor 12, 7 – 10

Kancelaria czynna rano 8:00–9:00 poniedziałek – sobota, oraz dodatkowo środa, sobota 16:00–16:50.

Intencje Mszy Św. odprawiane będą wg zamówienia, szczegóły w „Liście do Parafian”, tablicy ogłoszeniowej przed kościołem i na stronie internetowej parafii.

Ks. Prałat Jan Kiełbasa zaprasza na pielgrzymkę do Rzymu na obchody 100–tnej rocznicy urodzin św Jana Pawła II. 10 dni (11 – 20 V 2020r.), kwota 2100 zł, kieszonkowe 80 EUR. Organizatorem jest biuro podróży Pana Bogusława Murlaka z Lublina. Szczegóły na tablicy ogłoszeniowej.

Do nabycia pięknie wydany modlitewnik „Droga Krzyżowa” wydawnictwa Biały Kruk.

7 III sobota o godz. 18:30 odbędzie się pierwszy Męski Różaniec w Lublinie organizowany przez ks. proboszcza Mirosława Matusznego parafia Nawrócenia Św. Pawła i „Żołnierzy Chrystusa”. Możliwy grupowy wyjazd z Panem Grzegorzem Bednarczykiem zapisy w zakrystii. Szczegóły wkrótce na stronie parafii.

Zmarła: Elżbieta Janik lat 73 z Lublina, pogrzeb odbył się we wtorek 18 II o godz. 13:00,

Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen

Na nadchodzący OKRES WIELKIEGO   POSTU wszystkim

PARAFIANOM I GOŚCIOM błogosławimy – Duszpasterze Parafii