OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 VI 2021, XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 VI 2021, XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Ponieważ zostały poluzowane obostrzenia epidemiczne i w kościele może przebywać większa ilość osób. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.30 odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii św. dla dzieci z klas IV. Spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek o 17.00. Próba dla dzieci o 16.30.

2. Bóg zapłać za ofiary na Seminarium Duchowne.

3. Prasa katolicka N, GN.

4. Ofiara na potrzeby kościoła-Jan Stefanek Poznań 1000zł. Roman Szuba 400zł. Bezimiennie 500 zł.

5. Apel Policji jest umieszczony w gablocie przed kościołem. Policja ostrzega przed nowymi sposobami oszustw.

6. Dziękujemy Pani Agnieszce Chromczak za kwiaty i dekorację kościoła. Panu Rafałowi Bogaczowi za wykoszenie trawy na cmentarzu. Prosimy o segregację śmieci na cmentarzu. Złodziej ukradł kawałek blachy miedzianej z dachu kaplicy cmentarnej, o rynnach już nie wspomnę.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na skomplikowaną operację nóg 7-letniej Wiktorii z Krzczonowa.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Zofia i Damian Chromczak,Bartłomiej Kańczugowski,Marta i Iwona Pietraś, Zbigniew i Grzegorz Wrona,Agnieszka Deptuła . Ofiara 110 zł. Na sobotą zapraszmy następujące osoby-Jerzy Skrobisz, Robert Machaj, Joanna Witkowska, Ernest Sokołowski.

9. Msza św. i Nabożeństwo Uwielbienia Jezusa i Maryi w sobotę o 19.00.

10. Zapowiedzi przedmałżeńskie

-Zapowiedzi przedmałżeńskie

-Paweł Pietrzak kaw. i Klaudia Cykier panna, oboje z Włodawy par. św. Ludwika.

-Patrycjusz Gęba kaw. i Magdalena Błaszczuk panna, oboje naszej parafii.

-Konrad Skrabucha kaw. i Małgorzta Matacz panna oboje z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.

11. Zmarła Marianna Marzec z Kolonii Niedrzwicy Kościelnej. Pogrzeb w dniu dzisiejszym. Różaniec 13.30. Msza św. o 14.00