OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 X 2024, XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 X 2024, XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz.17.30. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci.

2.W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Papieski- Dzieło Nowego Tysiąclecia. Puszki stoją na końcu kościoła.

3. Nabożeństwo uwielbienia w sobotę o 19.00.

4. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N, GN, GN Extra poświęcony bł. ks. Jerzemu Popiełuszce

5.W piątek święto św. Łukasza, patrona służby zdrowia.

6. Ofiary na potrzeby kościoła-Barbara i Stanisław Krępaccy z okazji 40 rocz. ślubu 400zł. Bezimienna z Krakowskiej 200zł.

7.W środę o 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. JPII.

8. Gdyby ktoś nie otrzymał kartki wypominkowej, koperty z wypominkami leżą na stolikach pod chórem. Na kopercie wpisujemy nazwę miejscowości i datę. Program wypominek jest podany w liście parafialnym, na stronie internetowej i w gablocie przed kościołem.

9. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.30 w kościele

10. Kalendarze parafialne w cenie 20zł.

11. Ogłoszenie KGW Janeczki(osobna kartka).

12. VII Kongres Kultury Chrześcijańskiej w KUL, w dniach 17-20 października. Program w gablocie przed kościołem.

 Zmarła Marianna Błońska z Lublina. Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen