OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 VII 2024, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 VII 2024, XV NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy poświęceniu przeznaczone są na fundusz MIVA Polska, z którego udzielana jest pomoc polskim misjonarzom na zakup środków transportu.

2.Uroczystości odpustowe ku czci św. Anny w Lubartowie-informacje w gablocie przed kościołem

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Małgorzata Janik, Kinga Bednarz i Kazimierz Mądrzak. Ofiara 60zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy-Jarosław Wierzchowski, Antoni Olszówka, Zuzanna Stelmasiewicz i Joanna Janik.

4.Prasa katolicka N, GN,MGN.

5. We wtorek o 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. JPII.

6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła-Agnieszka i Sylwester Markiewiczowie z okazji 25 rocz. ślubu 200zł., Izabela i Lucjan Dziekanowscy z okazji 50 rocz. małżeństwa 200 zł, Agnieszka i Sławomir Chromczak z okazji 25 rocz. małżeństwa 250zł.