OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 VI 2024, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 VI 2024, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1.Prasa katolicka N, GN,GN Magazyn, MGN, Różaniec.

2. W przyszłą niedzielę 7 lipca zapraszamy sołtysów z naszej parafii na spotkanie na plebanii po mszy św. o 11.30.

3. I czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania o 18.00.

4.I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.40. Po południu od 17.30.

5. I sobota miesiąca. Adoracja eucharystyczna od 17.00 do 18,00. Msza św. o 18.00.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Bąków, Dziekanowskich, Bober, Jaroszów i Pietrzaków. Ofiara  100zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Stępniaków, Adamczyków, Samolejów i Wielebów.

7. Weronika Przybycień wraz z Rodzicami dziękuje za złożone do puszki ofiary, przeznaczone na rehabilitację Weroniki. Zebrano 8519zł i 35 euro.

8. Ofiara na potrzeby kościoła-Anna i Albert Jurzyńscy 200zł.

Zapowiedź przedmałżeńska

-Krzysztof Matyjaszczyk kaw. z Kolonii Niedźwiada, par. NSPJ w Niedźwiadzie i Natalia Drobek panna z Niedrzwicy Kościelnej, par. tut.

Zmarł Zbigniew Marzec z Tarnobrzegu. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen