OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 VI 2024, XII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 VI 2024, XII NIEDZIELA ZWYKŁA, ROK B

1. W sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. W tym dniu przypada 4 rocznica święceń biskupich biskupa Adama Baba. Msza św. w jego intencji o 9.00. Jest to także dzień imienin ks. Piotra. Msza św. w jego intencji zamówiona przez Legion Maryi o 18.00. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej-"świętopietrze".

2. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła-Sabina Bomba-Warszawiaki 100zł.

3. Prasa katolicka N, GN,MGN.

4. Jutro uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień imienin ks. prałata Jana. Msze w Jego intencji o 7.00 i 18.00(zamówił Legion Maryi).

6. Nabożeństwa czerwcowe o 17.30.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Grażyna i Bogdan Kokowicz, Ewelina Maziarz. Ofiara 60zł. Na piątek na 19.00 zapraszamy mieszkańców Sobieszczan-Małgorzata i Paweł Bąk, Jolanta i Tadeusz Dziekanowscy, Grzegorz i Sylwia Dziekanowscy, Beata i Janusz Jarosz.

8. Na okres wakacji zawieszamy wydawanie listu parafialnego.Ogłoszenia i intencje mszalne będą zawieszone w gablocie przed Kościołem i na stronie internetowej.

9. W dniach 21-25 sierpnia w Garbowie odbędzie się Spotkanie MłodychArchidiecezji Lubelskiej.Na stolikach z prasą są foldery z informacjami o tym wydarzeniu.