OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 VI 2024, X NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9 VI 2024, X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Różaniec fatimski w czwartek po Mszy św. o 18.00. Msza św. z 18.30 będzie odprawiona o 18.00.

2. W sobotę o 19.00 Msza św. i nabożeństwo uwielbienia.

3. Prasa katolicka N, GN, GN Historia w cenie 12zł.

4. Ofiary na potrzeby kościoła-100 euro i 200zł. Janusz Smoleń 300zł.

5. W piątek przypada 55 rocz. święceń kapłańskich ks. prałata Jana Kiełbasy. Msza św. w intencji Jubilata o 7.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rehabilitację naszej parafianki Weroniki Przybycień z Kolonii Sobieszczany. Potrzebna jest dalsza rehabilitacja, a to wiąże się z dużymi kosztami, dlatego prosimy o wsparcie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. W sobotę o 14.00 Msza św. w intencji strażaków z racji 100 lecia OSP w Niedrzwicy Kościelnej. Po Mszy św. przemarsz do remizy i dalsza część uroczystości.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Złotków, Markiewiczów i Blachów. Ofiara 120zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Masieraków, Bogaczów, Kowalskich i Cieślów.

9. W przyszłą niedzielę msza św. za wstawiennictwem św. JPII o 18.00.

10.W przyszłą niedzielę o 7.00 Msza św. w intencji sponsorów i osób zaangażowanych w przygotowanie festynu gminno-parafialnego „Łączy nas miłość i rodzina”.

11.Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30.

W dniu dzisiejszym festyn gminno-parafialny. Poczatek o 14.00 na boisku przy plebanii.

12. Zapisy do Studium Organistowskiego w Lublinie. Bliższe informacje w zakrystii.

13. Ogłoszenie GOKSiR- osobna kartka.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

-Szymon Jakub Pyc kaw. z Niedrzwicy Dużej, par. Podwyższenia Krzyża św. i Patrycja Agata Sieńczyk, panna z Borkowizny par. tut.

-Mateusz Błaszczuk kaw. z Kandydatów par. tut. I Jolanta Gierszewska panna z Bełżyc, par. Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

Zmarła: Helena Stachurska z ul. Lipowej.

Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywaja w pokoju. Amen