OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 V 2024, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 V 2024, UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa(Boże Ciało). Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Po Mszy św. o 9.00 procesja eucharystyczna do 4 ołtarzy. Po procesji nie będzie Mszy św. Procesja przejdzie w tym roku ulicami Krakowską i Parafialną. Prosimy o przygotowanie poszczególnych stacji:

I stacja przy młynie- Fundacja Młyn Grodzkiego.

II stacja przy kapliczce-Zalesie i Kandydaty

III stacja przy figurze Matki Bożej- Niedrzwica Kościelna Kolonia

IV stacja przy kościele- Sobieszczany wieś.

Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na Centrum Jana Pawła II. Prosimy strażaków o zabezpieczenie procesji.

W tym dniu na Mszy św. o 9.00 rocznica I Komunii św. dzieci z kl.IV. Spotkanie dla dzieci z kl. IV we wtorek w kościele o 16.00 Spowiedź bezpośrednio po spotkaniu. Prosimy rodziców dzieci z kl IV o posprzątanie kościoła w środę o 19.00.

2. Procesje w oktawie Bożego Ciała w dni powszednie po Mszy św. wieczorowej. W niedzielę po sumie. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów zarówno w Boże Ciało jak i w oktawie.
3. Festyn Gminno-Parafialny w niedzielę 9 czerwca. Msza św. o 11.30. Rozpoczęcie o 14.00.

4. Nabożeństwa majowe i czerwcowe w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczorowej

5. Prasa katolicka N, GN, MGN, Różaniec.

6. I sobota miesiąca. Adoracja eucharystyczna od 17 do 18. Msza św. o 18.00. 7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Patrycja Pyc, Anna Pyc, Paulina Markiewicz, Agnieszka Markiewicz, Roman Łepecki i Piotr Mencewicz. Ofiara 80zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy- Marzena Polesiak, Elżbieta Smoleń, Henryka Cieśla, Agnieszka Mazur.

8.W przyszłą niedzielę, 2 czerwca po Mszy św. o 9.30 w kościele wystąpi zespół Swojacy. Serdecznie zapraszamy.

9. Zapowiedź przedmałżeńska - Robert Korzeniowski kaw. i Zofia Świś panna oboje z Niedrzwicy Dużej, par. Podwyższenia Krzyża św.

10. Zbiórka ministrantów i kandydatów w środę o godz. 16.30

11. Zmarła Halina Malec z Sobieszczan Kolonii.