OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 V 2024, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19 V 2024, UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci I komunijnych, za wykoszenie trawy i przycięcie tui. Za zakup kosiarki z napędem, piły spalinowej, a także kapy liturgicznej jako daru ołtarza i ofiarę 1000zł na potrzeby kościoła. Księdzu Piotrowi i Pani Lucynie-katechetce za przygotowanie dzieci. Panu organiście i zespołowi Alte Maryjny za próby śpiewu. Pani Agnieszce Chromczak za dekorację kościoła kwiatami. Wyjazd dzieci na pielgrzymkę do Częstochowy w środę o godz. 5.00. Prosimy o punktualność.

3. W środę 22 maja przypada 25 rocz. święceń kapłańskich biskupa Adama Baba. Msza św. w Jego intencji o godz. 18.00.
4. Biały tydzień o 17.30.

5. Prasa katolicka N, GN,MGN.

6. W sobotę do sprzątania kościoła na 8.00 zapraszamy Roman Łepecki, Jerzy Kwit, Anna i Adam Pyc, Piotr Mencewicz.

7. Ofiary na potrzeby kościoła- bezimienna 100zł. Na wycinkę drzew na cmentarzu- Andrzej Janczarek 200zł. Bezimienna 200zł.

8. Zmarł Mieczysław Fac z Sobieszczan.

HUMOR TYGODNIA:)

-Jaś ciągle wierci się niespokojnie.

-Jasiu, masz owsiki? - pyta nauczyciel.

-Nie, a miałem przynieść? :)