OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III 2024, II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Święto patronalne Caritas. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Caritas. Rozpoczęcie Tygodnia miłosierdzia. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do 16.00.

2. Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego(przeniesiona z 25 marca). Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Taca na Fundusz Obrony Życia.

3. Prasa katolicka-N,GN,MGN.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzin- Chmielewskich, Borków, Antoniów, Janczaków, Wójcików, Ofiara 220 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny: Nagajków, Rudzkich, Ziębów, Chrześcijan, Gąbków.

5. Taca z przyszłej niedzieli na potrzeby Seminarium Duchownego w Lublinie.

6. Ofiara bezimienna 50zł

7. Spotkanie rodziców dzieci z kl.III w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9.30. Pielgrzymka na Jasną Górę z dziećmi I komunijnymi 22 maja. Można się zapisywać. Są wolne miejsca.

8. Parafia w Kłodnicy organizuje w dniach 2-11 września pielgrzymką na Bałkany. Informacje w gablocie przed kościołem.

9. Pod chórem są deklaracje Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Można je zabrać do domu i wypełnić. Składanie przyrzeczeń duchowej adopcji w poniedziałek na Mszy św. o 18.00.

10. 18 kwietnia w seminarium duchownym w Lublinie są nieszpory dla ministrantów połączone ze zwiedzaniem seminarium. Ministranci na wyjazd mogą się zapisywać u ks. Piotra do 12 kwietnia.

11. Zapowiedzi

-Michał Depta kaw. z Jastkowa par. NMP Królowej Polski i Patrycja Mędykowska panna z Warszawiaków, par. tut.

-Michał Zych z Radecznicy par. św. Antoniego Padewskiego i Aleksandra Justyna Mróz z Niedrzwicy Kościelnej oboje cywilnie związani.

12. Zmarli

-Władysław Pioś z Lublina i Irena Wawryszczuk z Bydgoszczy. Jej pogrzeb w poniedziałek. 10.30 różaniec. 11.00 Msza św. pogrzebowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

HUMOR TYGODNIA:) -Od czego zaczynasz mycie auta? -Od numeru rejestracyjnego. -Dlaczego?

-Żeby przypadkiem nie umyć cudzego :)