OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 III 2024, III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 III 2024, III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątek Droga krzyżowa o 16.30.

2. Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 6.40.Gorzkie żale w niedzielę o 16.30.

3. Ofiara na potrzeby kościoła-bezimienna 150zł.Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego-bezimienna z Załucza 50zł. KŻR Warszawiaki 240zł. KŻR św. Jana Pawła II zel. Jadwiga Korga 230zł. KŻR Zwiastowania NMP z Załucza zel. Leokadia Pioś 250zł.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Nagajków, Chromczaków, Kańczugowskich, Skibów, Piosiów i Pietrasiów. Ofiara 150zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Wronów, Deptułów, Skrobiszów, Mataczów, Machajów i Witkowskich.

5. Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna. 6. I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7.00.

7. Prosimy koła różańcowe o zebranie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można też składać indywidualne ofiary na ten cel.

8. Prasa Katolicka- GN,N. GN Historia-12zł.

9. Ogłoszenie GOKSiR- osobna kartka.

10. Dziękujemy mieszkańcom Załucza za grabienie i wywóz liści przy kościele.

11. Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę zdobyła II miejsce w Turnieju Dekanalnym Archidiecezji Lubelskiej w Halowej Piłce Nożnej w Bełżycach-gratulujemy.

HUMOR TYGODNIA:)

-W restauracji: -Panie kelener, co pływa w mojej zupie? - No chyba pan nie powie, że nie rozpoznaje muchy? :)