OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 II 2024, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25 II 2024, II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątek Droga krzyżowa o 16.30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych

2. Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 6.40.Gorzkie żale w niedzielę o 16.30.

3.W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na pomoc misjom.

4.Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Markiewiczów, Marzętów, Machajów, Opoków, Sajko,Antoniów. Frankowi i Sebastianowi. Ofiara 210zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Nagajków, Chromczaków, Kańczugowskich, Pietrasiów, Skibów i Piosiów.

5.Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna.

6. I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.45. Po południu od 16.30.

7. I sobota. Adoracja eucharystyczna od 16 do 17. Później Msza św.

8.Prosimy koła różańcowe o zebranie ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Można też składać indywidualne ofiary na ten cel.

9.Prasa Katolicka- GN,N, Różaniec.

10. Ofiary- na kwiaty do Grobu Pańskiego- Władysław Boruch 200zł. Na wycinkę drzew na cmentarzu- Janina Bieniek z Sobieszczan 100zł. Bezimienna 100zł.

11. Pod chórem są do nabycia wizerunki MATKI BOŻE z Jasnej Góry w cenie 80zł.

12. Spotkanie Oazy w każdą niedzielę po Mszy św. o 9.30.

HUMOR TYGODNIA:)

-Rozbitek ostatkiem sił dopływa do bezludnej wyspy. Na brzegu czeka zdenerwowana żona: -No i gdzieś ty był tak długo?! Statek przecież zatonął dwa dni temu!:)