OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 II 2024, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 II 2024, I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. W piątek Droga krzyżowa o 16:30. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
2. Godzinki o Męce Pańskiej w niedzielę o 6:40.Gorzkie żale w niedzielę o 16.30.
3. Kurs przedmałżeński. Spotkania w każdą niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o 9:30 w kościele.
4. Dziękujemy Pani Agnieszce Chromczak za przygotowanie dekoracji wielkopostnej.
5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodzinom Wojtaszko, Stefanek, Skrzypek, Drelich, Puk oraz ofiarę 190zł zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Markiewicz, Marzęta, Machaj, Opoka, Sajko, Antoń, Zdeb.
6. Prasa Katolicka- GN,N,MGN.
7. Przez cały okres Wielkiego Postu zbiórka ofiar do puszki jako jałmużna wielkopostna.
8. Siostra Hieronima dziękuje za złożone w ubiegłą niedzielę do puszki ofiary. Zebrała 7136zł 60gr. i 2000 hrywien. 9. Spotkanie Oazy w każdą niedzielę po Mszy św. o 9.30 w sali na plebanii.
10.W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny. 11. Spotkanie dzieci oraz rodziców klas III w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.
12. Zmarli- Czesław Lipowski z ul. Parafialnej i Andrzej Kossak z ul. Kwiatowej
Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

HUMOR TYGODNIA:)
-Idzie mama ślimakowa z dziećmi. Jedno chce przejść przez ulicę: -Nie przechodź- denerwujwe się mama. -Za 2 godziny pojedzie tędy autobus. :)