OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 II 2024, V NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4 II 2024, V NIEDZIELA ZWYKŁA

1.11 lutego wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych w przyszłą niedzielę o 9.30. Podczas Mszy św. będzie udzielany chorym sakrament namaszczenia chorych. Kto pragnie przyjąć ten sakrament powinien być w stanie łaski uświęcającej.

2.Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Wschodni.

3. Dziękujemy za pomoc przy rozbieraniu choinek.

4. W sobotę rocznica śmierci abpa. Józefa Życińskiego.

5.Ofiary na potrzeby kościoła. Legion Maryi100zł.

6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła rodzinom Tokarzów, Mazurów, Murlaków, Smoleniów i Kołodziejów. Ofiara 100zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Banachów, Darowskich, Baczewskich, Kabasów i Plewików.

7.Prasa Katolicka- N, GN, Różaniec.

8.W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostrę Hieronimę ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek, która pracuje we Lwowie. Siostry prowadza tam dom dla bezdomnych kobiet i matek samotnie wychowujących dzieci. Siostra opowie o pracy sióstr i po Mszach św. będzie zbierała ofiary do puszki na budowę domu i prowadzenie tego dzieła.

9.Ogłoszenie Hospicjum św. Anny w Lubartowie(osobna kartka).

10.W czasie ferii nie ma spotkań Oazy.

11.W poniedziałek wspomnienie św. Agaty dz., m. Na Mszach św. poświęcenie chleba, soli i wody.

12.W dniu dzisiejszym nie ma listu parafialnego Ks. Piotr jest na feriach. Ogłoszenia są w gablocie i na stronie internetowej.

13.Trwają prace przy usuwaniu drzew na cmentarzu parafialnym. Będą kontynuowane o ile pozwoli na to pogoda.