OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 I 2024, NIEDZIELA, CHRZEST PAŃSKI Święto

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 I 2024, NIEDZIELA, CHRZEST PAŃSKI Święto

• Wizyta pasterska-kolęda:

* 8 stycznia poniedziałek: od 9:00 Sobieszczany. 1 ksiądz od Państwa Bąków. 2 ksiądz od szkoły w stronę Niedrzwicy.

* 9 stycznia wtorek.: od 9:00. Sobieszczany od szkoły do Państwa Figlów(1 ksiądz). 2 ksiądz od 14:00- ul. Krakowska od skrzyżowania z ul. Parafialną w stronę Kraśnika

* 10 stycznia środa: Litania od 9:00 1 ksiądz.

* 11 stycznia czwartek: od 9:00, ul. Lipowa 2 księży. Od Sobieszczan i od ul. Parafialnej.

* 12 stycznia piątek: od 9:00 1 ksiądz Górki.

2 ksiądz od 14:00 Park i Parafialna.

* 13 stycznia sobota: 1 ksiądz Leśniczówka. 2 ksiądz Majdan Sobieszczański.

Prosimy o pojazd na 8:45.

• Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Romuald Lewandowski, Stanisława i Wojciech Sieńko, Marzena, Szymon i Ola Stolarczyk. Ofiara 100 zł. Na sobotę na 8:00 zapraszamy – Witold i Ewa Zagalscy, Jacek i Bożena Rola, Grażyna Pioś, Anna Woźnicka, Justyna i Tomasz Tuziemscy.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N,GN.
  • Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pogrzebie mojej Mamy Janiny. Za wspólną modlitwę, Komunię św. ofiarowaną w Jej intencji, za zamówione Msze św. Dziękuję wszystkim, którzy nie mogli być na pogrzebie, ale przekazali słowa wsparcia i zapewnienie o modlitwie.
  • Spotkanie Oazy w każdą niedzielę po Mszy św. o 9:30 w sali na plebanii.
  • W sobotę 13 stycznia o 17:00 Msza św. za zmarłego biskupa Stanisława Stefanka. Będzie jej przewodniczył biskup Adam Bab.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9:30 dzieci i młodzież z SOSW w Załuczu przedstawią w kościele jasełka.

Zmarli:† Adam Poklepa z ul. Różanej,

ks. bp. Ryszard Karpiński (Msza św. żałobna 12.01.24 godz. 17:00, Msza św. pogrzebowa 13.01.24 godz. 11:00 – sprawowane będą w Archikatedrze)

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen