OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 31 XII 2023, NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

• W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego(Trzech Króli). Msze św. w porządku niedzielnym. Taca na misje. Poświęcenie kredy i kadzidła,(składamy dobrowolną ofiarę wspierając misje i KSM w Archidiecezji.). Po Mszy św. o 9:30 koncert kolęd w wykonaniu zespołu Swojacy. Zapraszamy. Jest to I sobota miesiąca. Adoracja eucharystyczna od 16-17.
  • 4 stycznia I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7:00.
  • 5 stycznia I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6:45. Po południu od 16:30.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 9:30 dzieci ze szkoły w Sobieszczanach przedstawią w kościele jasełka. Zapraszamy.
  • Jutro 1 stycznia uroczystość Św. Bożej Rodzicielki Maryi (uroczystość obowiązująca). Msze św. w porządku niedzielnym
  • Wizyta pasterska-kolęda:

* 2 stycznia wtorek: ul. Bazowa i Krakowska od ND do plebanii po jednej stronie. Pojazd na 13:45.

* 4 stycznia czwartek: Zalesie od strony Borzechowa. Pojazd na 8:45.

* 5 stycznia piątek: Ludwinów od trasy s19. Pojazd na 8:45. ul. Krakowska od Orlenu do ND od godz.14:00.

* 6 stycznia sobota: ul. Kwiatowa od 13:30.

* 7 stycznia niedziela: Kandydaty od strony Borzechowa. Pojazd na 13:20.

• Ofiary z opłatków 14080 zł.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła Renata i Michał Wierzchowscy, Marcin Oleszek, Anna Oleszek, Maria Oleszek, Anna i Mirosław Boruch, Łukasz Oleszek, Marek Zdeb. Ofiara 140zł. Na piątek na 17:40 zapraszamy Wojciech Sieńko, Marzena Stolarczyk, Roman Lewandowski, Alicja Samolej.

Zmarli:† Irena Niezgoda, † Wanda Tokarz,

† Janina Kuś- mama ks. proboszcza. Pogrzeb będzie w środę o godz. 13.30 w Opolu Lubelskim. Różaniec o 13.00. Będzie autokar z naszej parafii. Wyjazd w środę o 11.30 z parkingu przy ośrodku zdrowia. Zapisy na wyjazd w zakrystii.

Wieczny odpoczynek racz dać im Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen