OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 XII 2023, II NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10 XII 2023, II NIEDZIELA ADWENTU

1. Opłatki wigilijne można odbierać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zabierzmy opłatki także dla tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć do kościoła (choroba, podeszły wiek).

2. Roraty od poniedziałku do piątku o 17:00. W sobotę o 7:00. W poniedziałek, środę i piątek zapraszamy dzieci z lampionami. Będą rozdawane dla dzieci naklejki.

3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar do puszek- Pomoc Kościołowi na Wschodzie. Puszki stoją na ławkach na końcu kościoła.

4. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się w przyszłą niedzielę 17 grudnia. Bliższe informacje będą podane w przyszłą niedzielę.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła: Jadwiga Lipowska, Genowefa Pidek, Barbara Chołżyńska, Elżbieta Markiewicz. Ofiara 100zł.  Na sobotę na 8:00 zapraszamy: Agata Boruch, Beata Greniuk, Beata Zdeb, Danuta Rola.

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N, GN, Magazyn Niedziela 15zł..

7. W sobotę o 7:00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

8. Ofiara na potrzeby kościoła-bezimienna 100 zł. KŻR Niepokalanego Poczęcia NMP 100zł. Na fotowoltaikę- Marzena Stolarczyk i Wojciech Sieńko z ul. Krakowskiej 400zł.

9. W sobotę Nabożeństwo Uwielbienia o 18:00.

10. W dniu dzisiejszym nie ma listu parafialnego. Ks. Piotr jest na rekolekcjach.

11. Do chorych udamy się w sobotę 16 grudnia od godz. 10:00. Adresy chorych można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

12. W Wigilię o 9:30 będzie sprawowana Msza św. w intencji zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. Intencje można zgłaszać w zakrystii.

13. Spotkanie Oazy po Mszy św. o 9:30 w sali na plebanii.