OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 XI 2023, XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5 XI 2023, XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek- Pomoc Kościołowi w potrzebie. Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

2. W sobotę Święto Niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o 12.00. Ponadto Msze św. o 7.00, 9.00 i 17.00.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i grabienie liści- Małgorzata Krzewińska, Marta Zięba, Weronika Zięba,Piotruś Lipowski, Halina Lipowska, Stanisław Lipowski, Jarosław Lipowski. Ofiara 100zł. Na piątek zapraszamy-Agnieszka i Artur Jaśkowscy, Beata i Marek Bakoń, Dorota Jaśkowska, Grzegorz Przech.

4. Różaniec wypominkowy do 8 listopada o 16.30.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N, GN. Kalendarze parafialne w cenie 20zł.

6. Ofiara na potrzeby kościoła-Jan Stefanek z Poznania 600zł. Bezimienna 100zł. Ofiara na fotowoltaikę bezimienna z Kandydatów 200zł.

7. Właściciele grobu A 280 proszeni są o kontakt z ks. Proboszczem.

8. Zmarła Marianna Zdybel z ul. Topolowej.

HUMOR TYGODNIA :)

- Mamo, kup mi małpkę, proszę!

- A czym ją będziesz karmił, synku?

- Kup mi taką z zoo, ich nie wolno karmić! :)