OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 IX 2023, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24 IX 2023, XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej pod chórem jest Niedziela i Gość Niedzielny, Różaniec oraz Mały Gość.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła następującym osobom - Henryk i Anna Złotniccy, Zofia, Jan Paluch, Helena, Jan Wójcik. Ofiarę 100 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy 4 rodziny z ul. Bazowej; Katarzyna Boruch, Maria Drobek, Grażyna Kępowicz, Edyta Kępowicz. W liście nastąpiła pomyłka przepraszamy.

3. Legion Maryi zachęca w czwartek 28.09.2023r. do odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego za Ojczyznę i dobre wybory parlamentarne.

4. Informacja od Pana Wójta. Zbiórka płodów rolnych dla podopiecznych Bractwa Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie.

5. Wybory do Rady Powiatowej Lubelskiej Izby Rolniczej 2023 odbędą się 24 września 2023 (niedziela). Lokal wyborczy znajduje się w Urzędzie Gminy Niedrzwica Duża. Prawo głosu mają płatnicy podatku rolnego.

6. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne w Lublinie.

7. Zbiórka dla ministrantów w piątek o godz. 17.

8. Ofiara na fotowoltaikę:

• Maria Chodorowska - 150 zł
  • Bezimiennie - 200 zł
  • Bartkiewicz, Majd. Sobieszczański - 200 zł
  • Masierak Agnieszka i Paweł, NK Górki - 150 zł
  • Łepecka Irena, NK Górki - 50 zł

HUMOR TYGODNIA :)

Na lekcji polskiego:
- Jasiu, kiedy używamy dużych liter?

- Kiedy mamy słaby wzrok. :)