OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 IX 2023, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 IX 2023, XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Ofiary na fotowoltaikę Tadeusz i Halina Zielińscy z Kandydatów 150zł, bezimienna z Załucza 300zł., Rodzina Kwietniów z Leśniczówki 300zł., Grzegorz i Barbara Machajowie z Kandydatów 200zł., Bartłomiej i Izabela Machajowie z Kandydatów 200zł., serdeczne Bóg zapłać.

2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej pod chórem jest specialne wydanie Magazynu Niedziela w cenie 15zł, Niedziela 10zł., i Gość Niedzielny 10zł., oraz Mały Gość.

3. Dziękujemy za posprzętanie kościoła następujacym ososbom- Lucyna i Aleksandra Jamróz, Michał Wyroślak, Kamil i Katarzyna Plewik, Monika Bednarz, Wiesław i Barbara Plewik, Aleksandra Plewik i ofiarę 100 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny- Marian Plewik, Łukasz Wójcik, Helena Wójcik, Anna Złotnicka, Jan Paluch.