OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 IX 2023, XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3 IX 2023, XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

• W piątek święto Narodzenia NMP. Msze św. o 7.00, 9.00 i 18.00. Poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek o 8.00
  • I czwartek miesiąca. Msza św. o powołania o 7.00
  • Dzieci zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. o 9.30
  • W dniu dzisiejszym zbiórka ofiar do puszek na programy edukacyjne dla dzieci realizowane przez Caritas. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła Murlak Mariola z rodziną, Balińska Alina, Dyś Krystyna, Kulesza Piotr. Ofiara 80 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy Murlak Andrzej, Markiewicz Józef, Masierak Marek, Dąbrowski Mirosław, Sieńczyk Krzysztof.
  • Ofiara na fotowoltaikę-Andrzej Złotek 150zł, Piotr Blacha Niedrzwica Kościelna Kolonia 200zł, Anna Całka Sobieszczany Kolonia 200zł, bezimienna z Kolonii Sobieszczany 150zł., Majdan Sobieszczański bezimienna 150zł.
  • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej -GN,N, MGN.
  • Za tydzień wznawiamy wydawanie listu parafialnego.
  • Wyjazd do Częstochowy w dniu 8.09.2023r o godz. 5.00 rano z parkingu koło kościoła.
  • Prosimy o zabranie wieńców dożynkowych z kościoła

Zapowiedzi przedmałżeńskie
Piotr Mieczysław Wilk kaw. z Lublina par. św. Jakuba Apostoła i Danuta Maria Pietrzak panna z Niedrzwicy Kościelnej par. tut.
-Jarosław Markiewicz kaw. z Lublina par. św. Michała Archanioła i Karolina Zdziebłowska panna z Radzynia Podlaskiego par. MB Nieustającej Pomocy.

Zmarł Józef Całka z NK z ul. Lipowej. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen