OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 VIII 2023, XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13 VIII 2023, XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Różaniec wypominkowy i Msza św. za zmarłych na cmentarzu 23 sierpnia(środa) o 17.00. Nie będzie Mszy św. w kościele o 18.00. Kartki wypominkowe leżą w kopertach na stolikach pod chórem. Wypełnione składamy na tacę lub u księdza.

2. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na Mszach św. poświęcenie zbóż, ziół i owoców.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Danuta Wójcik, Wioleta Taramas, Weronika Tokarska, Beata Bartoszcze, Jan Woźniak.Ofiara 70zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy - Bartłomiej Sieńko,Marzanna Tymińska, Urszula Pawłowska, Piotr Kulesza.

4. Dożynki parafialne będą w czasie odpustu parafialnego 24 sierpnia. Prosimy mieszkańców poszczególnych miejscowości o przygotowanie wieńców dożynkowych.

5. W środę Msza św. za wstawiennictwem św. JP II o 7.00.

6. Ofiara na potrzeby kościoła-bezimienna 200zł.

Fotowoltaika - rodzina Wójcików z ul. Krakowskiej 100zł.

7. Poszukujemy katechety do szkoły podstawowej w Warszawiakach- 9 godzin katechezy tygodniowo.

8. Pielgrzymka do Częstochowy i na Górę św. Anny w dniach 8-9 września. Informacje u Legionistek.