OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 VIII 2023, XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 6 VIII 2023, XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w niedzielę po Mszy Św. o godz.18.00

2. Intencje Papieskie na miesiąc sierpień. Módlmy się, aby Światowy Dzień Młodzieży w Lizbonie pomógł młodym ludziom wyruszać w drogę i dawać świadectwo Ewangelii własnym życiem.

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła następującym osobom-Krystyna Pastuszak i Marianna Smoleń i ofiarę 60zł.. Na sobotę na 8.00 zapraszmy- Jan Woźniak, Zdzisław Wójcik, Beata Bartoszcze, Jacek Tokarski, Wojciech Tokarski.

4. Prasa katolicka jest pod chórem. Zachęcamy do nabywania i czytania.
5.Ofiary na fotowoltaikę- Joanna Witkowska z Załucza 150zł, Apolonia Mencewicz 150zł, Józef Komorek z Leśniczówki 150zł, Bolesław i Teresa Kozieł 300zł.
6. Szukamy katechety do Szkoły Podstawowej w Warszawiakach wymiarze 9 godzin tygodniowo.

7. Są jeszcze do wzięcia teczki na fotowoltaikę - Górki, Niedrzwica Kościelna za torem cz. I, Niedrzwica Kościelna ul. Krakowska i przyległe, Kandydaty, Leśniczówka, Majdan Sobieszczański, Kolonia Sobieszczany II, Kolonia Sobieszczany III.
8. Msza Św. za zmarłych na cmentarzu parafialnym przed odpustem zostanie odprawiona w środę 23.08 o godz. 18.00. Różaniec za zmarłych o godz.17.00. Kartki wypominkowe są wyłożone pod chórem na stolikach, wypisane składamy na tacę lub zakrystii.
9. 23.08.2023r. o godz.18.00 (środa), została zamówiona Msza Św. za zmarłego +Kazimierza Zielińskiego, rodzinę prosimy o pilny kontakt.
10. Zmarł Śp. Zdzisław Janczarek lat 69 z Sobieszczany-Kolonia. Pogrzeb w niedziele różaniec o godz.13.30, Msza Św. o godz. 14.00, Śp. Stanisław Boruch lat 86 z ul. Krakowskiej pogrzeb 8 VIII (wtorek), 14:30 różaniec, 15:00 Msza Św. Wieczny odpoczynek racz dać im Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen