OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 VII 2023, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 VII 2023, XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

• I czwartek miesiąca msza św. o powołania i nabożeństwo o godz. 18.00.
  • I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.30 do 7.00. Po południu od 17.30 do 18.00.
  • I sobota miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00. Msza św. o 18:00.
  • W niedzielę święto Przemienienia Pańskiego. Na Mszach św. poświęcenie kopru.
  • Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Emilia i Marta Owczarskie, Zofia Owczarska, Anna Kulesza, Krystyna Poklepa. Ofiara 120 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy- Kazimiera Woźniak, Krystyna Pastuszak, Kamila i Dariusz Woźniak, Marcin Jamróz.
  • Prasa katolicka- N, GN.
  • Ofiary na fotowoltaikę- bezimienna z Lipowej 150zł. Tadeusz i Stanisława Kępowicz ul. Krakowska 200zł. Danuta i Piotr Rola ul. Krakowska 200zł. Ofiara na potrzeby kościoła- Agnieszka i Artur Jaśkowscy z okazji 25 rocz. ślubu 500zł.
  • Organista, Pan Zbigniew Osior jakiś czas temu przeszedł na emeryturę. Ponieważ nie czuje się na siłach, aby grać przez cały tydzień, od 1 sierpnia będzie grał tylko w niedzielę oraz w środę i sobotę wieczorem. Nie będzie także pełnił dyżuru w kancelarii. Dziękujemy za dotychczasową posługę i życzymy dużo zdrowia.
  • Poszukujemy katechetki lub katechety do szkoły w Warszawiakach. Wymiar godzin - 9.

Zmarł Tomasz Złotek z Kol. Sobieszczany – pogrzeb w poniedziałek. O 15.00 różaniec i 15.30 msza św. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen