OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VII 2023, XV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16 VII 2023, XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.Przez cały tydzień modlimy się w intencji kierowców i podróżujących. W przyszłą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy poświęceniu przeznaczone są na fundusz MIVA Polska, z którego udzielana jest pomoc polskim misjonarzom na zakup środków transportu.

2.Uroczystości odpustowe ku czci św. Anny w Lubartowie-informacje w gablocie przed kościołem

3. Dziękujemy za posprzątanie kościoła- Adam Czępiński, Marian Mędykowski, Małgorzata Rodak. Ofiara 100zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy-Karolina i Piotr Dębińscy, Anna i Sylwester Dębińscy, Justyna i Tomasz Całka.

4.Prasa katolicka N, GN,MGN.

5.Ofiara na fotowoltaikę-Sobieszczny Wieś cz.II 2070zł. Zbierały Henryka Janik i Grażyna Janik. Renata i Krzysztof Pawka 150zł,Anna i Paweł Poleszak 200zł, z ul. Ułańskiej 200zł, Andrzej i Maria Bieniek 150zł, Artur Przybycień 150zł, bezimiennie 100zł. Ofiary na potrzeby kościoła-Stanisław i Grażyna Pietrzakowie z okazji 40 rocz. ślubu 200zł. Bezimienna z Łodzi 100zł.

Zmarła Marianna Wierzchowska z Niedrzwicy Kościelnej. Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen