OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 VII 2023, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2 VII 2023, XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Prasa katolicka N, GN,MGN, Różaniec (10zł 50gr.).

2.Ofiary na fotowoltaikę - Ludwinów i Stefanów-4550zł. Zbierał Dariusz Komorek. Sobieszczany Wieś cz.I-2940zł. Zbierała Agnieszka Woźniak. Ulica Bazowa- 950zł. Zbierał Jan Kępowicz. Niedrzwica Kościelna Kolonia za torami cz.II-2800zł. Zbierał Stanisław Niezbecki. Bóg zapłać ofiarodawcom i osobom, które ofiary zbierały.

3. Dziękujemy za prace prz skwerze JPII rodz. Antoniemu Kępce z żoną Marianną i córkami Ewą i Barbarą.

4. I czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania o 17.30. I piątek miesiąca. Spowiedź rano od 6.40. Po południu od 16.30.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła rodz. Irena i Stanislaw Słabuszewscy, Marzena, Ola Piotr Janczura, Ewa Winiarska, Barbara, Zbigniew Zięba - ofiara 60 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszmy Elżbieta, Janusz Kowal, Janusz Wójcik, Krystyna, Edward Pawęzka, Sapiński Marek.

6. Zmarł Ignacy Pioś z ul. Lipowej.