OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 VI 2023, XI NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18 VI 2023, XI NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA 18.06.2023r. 11 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Msza na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00.

2. Ofiary na kościół Wacław i Halina Pietrzak 500zł z okazji 50 rocznicy ślubu.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej jest Niedziela Gość Niedzielny oraz Mały Gość.

4. Ofiara na fotowoltaikę ul. Krakowska od strony Niedrzwicy Dużej i Park 5.610zł., Warszawiaki - 3.700 zł.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła - rodzinie Jęczeniów, Tadeusz, Bogumiła Bomba, Jolanta i Krzysztof Małek, Marzena, Kinga, Jacek Paluch. Ofiara 100 zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy- Stanisław Śledzicki, Agata i Rafał Kępowicz, Halina i Leszek Bomba, Anna Kowalik.

6. Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego festynu gminno-parafialnego ,,Łączy nas miłość i rodzina”, Nauczycielom, Radzie Rodziców ze szkół w Niedrzwicy Kościelnej i Sobieszczan oraz wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc w tym wielkim naszym dziele. Serdeczne Bóg zapałać. Niebawem ukaże się film z festynu szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.

7. Są jeszcze do odebrania teczki na ofiary na fotowoltaikę Ludwinów i Stefanów, Górki, Niedrzwica Kościelna Kolonia, Niedrzwica Kościelna Kolonia za torem cz, .1 i 2, Niedrzwica Kościelna ul. Krakowska i przyległe od strony Kraśnika, Kandydaty, Wieś Sobieszczany cz. 1 i 2, Kolonia Sobieszczany cz. 1,2 ,3., Majdan Sobieszczany i Leśniczówka.

8. W sobotę imieniny Księdza Prałata - Msza Św. o 18:00

9. Dziś zbiórka ofiar na rehabilitacje Weroniki po każdej Mszy Św.