OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 VI 2023, X NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 VI 2023, X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W piątek uroczystość NSPJ. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Różaniec fatimski we wtorek o 17.30.

3. Prasa katolicka N, GN, MGN, Różaniec.

4. Ofiary na potrzeby kościoła-Zenobia i Jan Kozioł z okazji 50 rocz. ślubu 500zł.

5. W oktawie Bożego Ciała(od poniedziałku do czwartku włącznie) nabożeństwo czerwcowe będzie po Mszy św. o godz. 18.00.W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza św. i procesja wokół kościoła o 18.00. Poświęcenie wianków.Prosimy o przygotowanie ołtarzy. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów.

I-Borkowizna

II-Ludwinów i Stefanów

III-Załucze

IV-Sobieszczany Kolonia

6. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na rehabilitację naszej parafianki Weroniki Przybycień z Kolonii Sobieszczany.Weronika zrobiła ostatnio duże postępy i szkoda byłoby to wszystko zaprzepaścić. Potrzebna jest dalsza rehabilitacja, a to wiąże się z dużymi kosztami, dlatego prosimy o wsparcie. Bóg zapłać za złożone ofiary.

7. Na czas wakacji zawieszmy wydawanie listu parafialnego. Intencje i ogłoszenia parafialne będą umieszczone w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Jadwiga i Michał Wójcik, Anna i Stanisław Paluch, Marzena i Dariusz Borzechowscy, Katarzyna i Mariusz Bartyś. Ofiara 100zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy-Marzena i Jacek Paluch, Jolanta i Krzysztof Małek, Eugeniusz Jęczeń, Elżbieta Jęczeń, Bogumiła i Tadeusz Bomba.

9. W piątek msza św. za wstawiennictwem św. JPII o 18.00.

10. W przyszłą niedzielę o 11.30 Msza św. w intencji sponsorów i osób zaangażowanych w przygotowanie festynu gminno-parafialnego „Łączy nas miłość i rodzina”.

11. Ofiary na fotowoltaike NK Lipowa 7360zl. Bog zaplac ofiarodawcom i Panu Stanislawowi Babowi za zebranie ofiar.

Zmarła Cecylia Komorek z Warszwiaków.