OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 I 2023, NIEDZIELA Chrzest Pański, Święto

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 8 I 2023, NIEDZIELA Chrzest Pański, Święto

1. Wizyta pasterska-kolęda:

- Poniedziałek 9 stycznia. Sobieszczany. 1 ksiądz od Państwa Bąków. 2 ksiądz od szkoły w stronę Niedrzwicy.

- Wtorek 10 stycznia. Sobieszczany od szkoły do Państwa Figlów(1 ksiądz).

- Lipowa od Pani Kępowicz do Państwa Paluchów(1 ksiądz).

- Środa 11 stycznia. Lipowa, od Państwa Lisów(1 ksiądz).

- Lipowa od Sobieszczan (2 ksiądz).

- Czwartek 12 stycznia Kolonie za torem. 1 ksiądz Topolowa, Piłsudskiego. 2 ksiądz Ułańska, Czwartaków.

- Piątek 13 stycznia ul. Krakowska od plebanii do Niedrzwicy Dużej po obu stronach i ul. Bazowa. 1 ksiądz od Państwa Nuciów. 2 ksiądz od stacji paliw.

- Sobota 14 stycznia. Jaśminowa i Legionowa 1 ksiądz.

- Park i Parafialna do Państwa Pidków.2 ksiądz.

Prosimy o pojazd na 8.45.

2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bogdan, Paweł i Mateusz Trynkiewicz. Marta Zięba z mężem. Piotr i Teresa Sobieraj. Emil Zięba. Ofiara 100zł.Na sobotę na 8.00 zapraszamy Danuta Biszczak, Andżelika Sroka. Lucyna Matacz. Konrad Skrabucha. Ewa Syroka.

3. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej-N,GN

4. Są jeszcze kalendarze na nowy rok na stoliku pod chórem.

Zmarła: † Marianna Skrzypek z Kolonii Sobieszczany. Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen