Wielka nowenna pompejańska w intencji nawrócenia grzeszników, z których ja jestem pierwszy

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół
2020-05-09

Wielka nowenna pompejańska w intencji nawrócenia grzeszników, z których ja jestem pierwszy

Szczegółowe informacje

Inwestujemy różnie. Inwestujemy swój czas, siły, środki finansowe. W życiu wszystkiego mieć nie można, więc siłą rzeczy w jedne rzeczy inwestujemy, z innych rezygnujemy. Czy zainwestowałeś w swoje nawrócenie, czy dbasz o to, by mieć co dawać innym?Jeśli inwestujesz dużo sił i czasu w swoją firmę lub pracę, by one przyniosły zyski, czy nie warto zarazem inwestować czas i siły w modlitwę za grzeszników, spośród których Ty jesteś pierwszy? Czy chcesz podjąć niemały wysiłek modlitwy o rozpalenie Duchem Świętym grzeszników, spośród których jesteś pierwszy, by ten grzesznik zapalał swoją wiarą, modlitwą i gorliwością innych? 
Pewnie martwisz się o niesprawiedliwości współczesnej cywilizacji, choroby, potencjalne konflikty zbrojne. Możliwe, że zastanawiasz się, co możesz zrobić, by mieć dobry wpływ na zażegnanie tych niebezpieczeństw. 
Ogromna liczba osób z całego świata dołączyła do międzynarodowej wspólnoty odmawiającej w tym roku w dniach 13 maja - 5 lipca Wielką Światową Nowennę Pompejańską, za którą stoi obietnica Matki Bożej o wysłuchaniu każdej prośby składanej przez odmawiających w tej modlitwie różaniec. W zaledwie 54 dni, trwającej codziennie nowenny, odmieńmy życie obdarowanych naszym wstawiennictwem i pozwólmy, by poprzez liczne nawrócenia ten świat stał się coraz lepszy, bezpieczny i zdrowszy w oparciu o łaskę, płynącą z Serca Jezusa. I pamiętaj, że grzesznikiem, który najbardziej potrzebuje nawrócenia jesteś Ty sam i to Twoje nawrócenie najowocniej wpłynie na losy świata. Dobrze inwestuj swój czas i siły. Dołącz do światowej nowenny pompejańskiej o nawrócenie grzeszników, spośród których "ja jestem pierwszy".

W wielkiej wspólnocie modlitewnej siła. Teobańkologia stała się jednym z ambasadorów tej akcji. ks. Teodor nie jest pomysłodawcą tego projektu, ale Duch Święty działający przez osobę, która chce pozostać anonimowa.

Jeśli dołączasz do modlitwy, możesz uzyskać wsparcie na specjalnie założonej do tego grupie: https://www.facebook.com/groups/547461679528385/