UCIEKAMY SIĘ DO MAMY Weź do ręki różaniec nie bój się prosić Maryję o cud

2020-03-30

UCIEKAMY SIĘ DO MAMY Weź do ręki różaniec nie bój się prosić Maryję o cud

W tym wyjątkowo trudnym czasie dla całego świata nie ustajemy w modlitwie. Jeszcze mocniej oplatamy go Różańcem, wspierając swoją modlitwą i zaangażowaniem wszystkich, którzy cierpią w wyniku pandemii koronawirusa. Modlimy się również za tych, którzy narażając swoje życie, pomagają bliźnim.

Łączymy się z Wami w modlitwie, zawierzając Was wszystkich opiece troskliwej Matki Bożej. Pod Jej płaszczem znajdziemy bezpieczne miejsce.

Nie ustajemy także w pracy nad Waszym miesięcznikiem formacyjnym „Różaniec”. Z powodu pandemii może on jednak nie dotrzeć do każdego z Was. Dla bezpieczeństwa swojego i innych pozostajemy w domach. Nie spotykamy się również na comiesięcznych spotkaniach zmiany tajemnic. Dlatego postanowiliśmy zamieścić na naszej stronie internetowej rozaniec.eu materiały formacyjne, z których co miesiąc korzystamy na naszych spotkaniach: konspekt spotkania Żywego Różańca, słowo moderatora krajowego, konferencję formacyjną, by każdy z Was miał do nich dostęp. Na stronie rozaniec.eu w dziale “Żywy Różaniec” stworzyliśmy nową zakładkę „Spotkania Żywego Różańca w czasie pandemii”. Znajdziecie tam wyżej wymienione materiały na kwiecień.