OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8 XII 2019 II NIEDZIELA ADWENTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE  8 XII 2019

UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

II NIEDZIELA ADWENTU

• Dziś w II Niedzielę Adwentu homilię głosi Ks. Prof. Jerzy Pałucki patrolog z KUL.
  • Ofiary do puszki „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”, taca na „Fundusz Obrony Życia”
  • Ks. Piotr głosi rekolekcje w rodzinnej parafii od piątku do niedzieli (6 – 8 XIII)
  • Spowiedź w dekanacie w parafii Bełżyce: 13 XII ks. Proboszcz w godz. 8:00 – 19:30, 14 XII sobota ks. Piotr w godz. 8:00 – 19:30
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny”
  • Kancelaria czynna poniedziałek – sobota 8:00 – 9:00. Dodatkowo środa i sobota 16:00 – 16:50
  • Świece Caritas do nabycia obok ambony i w zakrystii.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Gargała, Ożga, Bednarczyk.  Zapraszamy do sprzątania w sobotę 14 XII po godz. 8:00 rodziny: Wierzchowski, Cyranek, Szymuś, Kaca.
  • 15 XII w Niedzielę rozpoczynamy 3 dniowe Rekolekcje Adwentowe do wtorku 17 XII włącznie . Poprowadzi Ks. Proboszcz Ryszard Winiarski z Parafii Św. Rodziny w Puławach.
  • 13 XII w piątek od 9:30 Ks. Piotr posługiwał będzie przy Spowiedzi Św. w Szkole Specjalnej w Załuczu. Pani Katechetka Agata Pietrzak przygotuje podopiecznych.
  • Dziękujemy za roznoszenie opłatka świątecznego i ofiary przeznaczone na cele parafii. Za ofiary Serdeczne Bóg Zapłać.
  • Roraty dni zwykłe poniedziałek – sobota o godz. 17:00. Dzieci w poniedziałki, środy, soboty, Rodziców i wszystkich chętnych we wszystkie dni.
  • Inencje Mszy Św. będą sprawowane tak jak zamówiono i wyznaczono. Przedstawione w Liście do Parafian i w gablocie przed Kościołem.
  • GOKSiR w Niedrzwicy Dużej zaprasza na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 15 XII w godz. 9:00 – 13:00
  • Ruszyła nowa strona internetowa naszej parafii pod adresem www.parafianiedrzwicakoscielna.pl Zapraszamy do odwiedzenia, jak również wspierania w dostosowaniu do potrzeb parafian.