OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 IV 2024, III NIEDZIELA WIELKANOCNA

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 IV 2024, III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Msza św. i nabożeństwo uwielbienia w sobotę o 19.00.

2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Biblijny.

3. Prasa katolicka-N,GN, MGN.

4. We wtorek o 18.00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem św. JPII.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Monika Nagajek, Renata, Wojciech, Piotr Rudzcy, Marta Przybycień, Celina Chrześcijan, Urszula Gąbka. Ofiara 110zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Wójcików, Reszków, Wójtowiczów, Klusków i Buraków.

6. Wyjazd do Seminarium Duchownego w Lublinie dla ministrantów w czwartek o 16.30 z parkingu przy plebanii(można się jeszcze zapisywać).

7. W przyszłą niedzielę 21 kwietnia po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek dla rodziny Państwa Bukowskich z Majdanu Sobieszczańskiego, poszkodowanych w wyniku pożaru domu.

8. Zapowiedzi:

-Michał Depta kaw. z Jastkowa par. NMP Królowej Polski i Patrycja Mędykowska panna z Warszawiaków, par. tut.

-Mateusz Zych z Radecznicy par. św. Antoniego Padewskiego i Aleksandra Justyna Mróz z Niedrzwicy Kościelnej oboje cywilnie związani.

-Jakub Mateusz Różycki kaw. z Ludwinowa par. tut. i Dominika Polak panna z Sieprawic par. NMP Królowej Polski w Jastkowie.

-Sebastian Kowal kaw. z Warszawiaków par. tut. i Weronika Chmura panna z Kłodnicy Dolnej par. NSPJ.

9. W środę 17 kwietnia 30 rocznica śmierci ks. prałata Jana Poddębniaka, proboszcza parafii Niedrzwica Kościelna.

10. Ofiary na potrzeby kościoła- Jan Stefanek z Poznania 600zł, bezimienna 100zł.

11. Zmarła Helena Zdeb z Niedrzwicy Kościelnej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

HUMOR TYGODNIA:) -Panie doktorze, już trzeci raz usuwa mi pan nie ten ząb, co trzeba. -Spokojnie, z każdą wizytą zbliżmy się coraz bardziej do tego właściwego. :)