OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 I 2020 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Parafia w Niedrzwicy Kościelnej - Kościół

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5 I 2020 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

Dzisiaj I Niedziela Miesiąca po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu

Jutro 6 I Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych niedzielny: 7:00, 9:30, 11:30, 17:00. Taca na Misje, którą oddajemy do kasy Kurii. Kredę i kadzidło przygotował Pan Organista (składamy dobrowolną ofiarę).

6 I o 11:30 kolędy śpiewa zespół „Swojacy”.

6 I poniedziałek gościmy rodaczkę Siostrę Renatę Paluch z Niedrzwicy Kościelnej, która od 11 lat pracuje w Republice Środkowoafrykańskiej. Siostra wygłosi słowo z posługi na misjach. Przy wyjściu z kościoła zrobimy zbiórkę na pomoc misyjną w posłudze naszej Siostry Renaty – dziękujemy za ofiary.

Zapraszamy do nabycia i czytania prasy katolickiej.

Kancelaria czynna rano 8:00–8:50 poniedziałek – sobota.

12 I niedziela za tydzień Święto Chrztu Pańskiego. Taca na Seminarium Duchowne w Lublinie

Dziękujemy za sprzątanie kościoła 4 I rodzinom: Zdeb, Zięba, Zdeb. Zapraszamy do sprzątania 11 I w sobotę po godz. 8:00 rodziny: Oleszek, Chmielewski, Kępka.

Trwa wizyta duszpasterska – Kolęda – dziękujemy za obecność, modlitwę i ofiary.

* Wtorek 7 I Ks. Jan od 9:00 Warszawiaki od Borkowizny w stronę szkoły; Ks. Piotr od 9:00 Borkowizna dolna od lasu i dalej przy szosie w stronę Niedrzwicy D.

* Środa 8 I Ks. Jan od. 9.00 Niedrzwica Koś. za torem część I; Ks. Piotr od 15.30 ul. Lipowa od P. Kępowicz ok 30 domów do Pana Pietraś Stanisław.

* Czwartek 9 I Ks. Jan Niedrzwica Koś. za torem część II; Ks. Piotr ul. Lipowa od 10:30 część II ok. ok 30 domów do Pana Jędruch Adam.

*Piątek 10 I Ks. Piotr od 9:00 ul. Lipowa od Pana Rejniak do końca; Ks. Jan od 9:00 Leśniczówka.

*Sobota 11 I Ks. Piotr od 9:00 Majdan Sobieszczany,

Ks. Jan od 9:00 Sobieszczany Wieś od Państwa Gołaś do szkoły.

Intencje Mszy Św. odprawiane będą wg zamówienia.

Od 11 I w pierwszym terminie ferie zimowe dla uczniów, nauczycieli, katechetów i pracowników. Jednak jeszcze w pierwszym tygodniu kolęda. Ksiądz Piotr będzie miał wolny drugi tydzień ferii.

12 I w niedzielę Jasełka w kościele po Mszy Św. o 9:30. Przedstawi Szkoła Podstawowa z Sobieszczan – serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do wsparcia 1% podatku dla Mirka Plewika. Nr KRS:0000106416 szczegóły w gablocie.

12 I o godz. 18:00 w GOKSiR Koncert Noworoczny Kwartetu smyczkowego „Anima”

19 I zbiórka do puszek Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo – przybędą wolontariusze

Zmarła: Marianna Latoch z Sobieszczan lat 80 pogrzeb odbędzie się 5 I o godz. 13:30. Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen