OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 IV 2024, IV NIEDZIELA WIELKANOCY

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21 IV 2024, IV NIEDZIELA WIELKANOCY

1.We wtorek uroczystość św. Wojciecha, bpa i m., głównego patrona Polski.

2. Prasa katolicka-N,GN, MGN.

3.W środę i piątek o 16.00 spotkanie dzieci z kl. III w kościele.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła-Agnieszka, Julia i Oliwia Wójtowicz, Zofia Klusek, Agnieszka i Roman Wójcik, Bogumiła Buczek. Ofiara 120zł. Na sobotę na 8.00 zapraszamy rodziny Kotów, Baranów, Skrobiszów, Skrobiszów i Niezgodów.

5. Ofiara na wycinkę drzew na cmentarzu- Adam Bork- Załucze 200zł.

6. W dniu dzisiejszym po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek dla rodziny Państwa Bukowskich z Majdanu Sobieszczańskiego, poszkodowanych w wyniku pożaru domu.

7. Zapowiedzi:

-Jakub Mateusz Różycki kaw. z Ludwinowa par. tut. i Dominika Polak panna z Sieprawic par. NMP Królowej Polski w Jastkowie.

-Sebastian Kowal kaw. z Warszawiaków par. tut. i Weronika Chmura panna z Kłodnicy Dolnej par. NSPJ.

8. Zmarł Arkadiusz Bieniek z Sobieszczan Kolonii. Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen

HUMOR TYGODNIA:) -DO KURNIKA WCHODYI KOGUT I NIESIE STRUSIE JAJO.

- PRZYKRO MI TO MÓWIĆ, ALE PROSZĘ ZOBACZYĆ, DO JAKICH WYNIKÓW DOCHODZI SIĘ ZA GRANICĄ :)