Artykuły

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu akceptujesz Drogi Użytkowniku zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.

Dane zbierane automatycznie:
Podczas Twojej wizyty na serwisie, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, tj. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp. - dane te nie pozwalają na jednoznaczne zidentyfikowanie Twojej osoby.

Wykorzystywanie danych:
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na serwisach lub też do zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach.

Parafia Niedrzwica Kościelna, pw. św. Bartłomieja Apostoła

Parafia Niedrzwica Kościelna, pw. św. Bartłomieja Apostoła

Zmiany naszej polityki prywatności.
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt:
Parafia Niedrzwica Kościelna,