Ogłoszenia Parafialne 19.11. 2017r.

1. Kazanie w dniu dzisiejszym głosi Ks. Prałat.

2. O godz. 11 – 11.25 modlitwa wypominkowa za zmarłych.

3. Kancelaria czynna codziennie od 8.00 – 9.00-ej i dodatkowo środa i sobota 16.00 – 16.50.

4. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Szynkaruk Januszowi, Pietrzak Teresie, Rodzinie Korga.

Zapraszamy do sprzątania kościoła rodziny: Kurzępa Katarzyna, Suchora Marcin, Suchora Zofia, Boguta Halina, Szuba Agnieszka.

5. Dziękujemy za sprzątanie i wywóz śmieci z cmentarza (z własnym sprzętem): Wiesław Plewik, Józef Stefanek, Rafał Bogacz, Adam Bork, Sławomir Chromczak.

Pomagali: Tadeusz Bogacz, Leszek Kępka, Janusz Wójcik, Andrzej Niezbecki, Tadeusz Wierzchowski.

6. Dzisiaj o godz. 13.30 w Bełżycach spotkanie dekanalne księży z racji imienin Ks. Dziekana.

7. W sobotę 25.XI. w Kazimierzu Dolnym spotkanie formacyjne księży z naszego rejonu z Ks. Biskupem.

8. Zbiórka dla ministrantów z Ks. Andrzejem.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb w piątek śp. Przemysław Cybula lat 20 z Majdanu Sobieszczany.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.