9.12.2018 II NIEDZIELA ADWENTU

 

  1. Kazanie wygłosi Ks. Grzegorz.

  2. Wszystkich Parafian szczególnie dzieci, serdecznie zapraszamy na roraty Pon. – Sobota o godz. 17:00. Pamiętajmy, że roraty są szczególnym uwielbieniem Najświętszej Maryi Panny, która hojnie rozdaje łaski.

  3. 14 XII piątek w Bełżycach rozpoczynają się rekolekcje adwentowe, Ks. Proboszcz będzie pełnił posługę w sakramencie pokuty i pojednania, a w sobotę 15 XII ks Grzegorz.

  4. 16 – 18 XII niedziela do wtorku rozpoczynamy 3 – dniowe rekolekcje „W mocy Bożego Ducha”, poprowadzi znakomity rekolekcjonista Ojciec Jerzy Skawroń – karmelita.

  5. 16 XII 2018 niedziela rozpoczniemy Nowennę do Bożego Narodzenia o godz. 16:30. Zachęcamy do uczestnictwa w głęboko duchowych nabożeństwach adwentu – radosnego oczekiwania na przyjście Dzieciątka Jezus.

  6. 16 XII niedziela – taca przeznaczona dla rekolekcjonisty Ojca Jerzego.

  7. 17 XII poniedziałek dzień spowiedzi rekolekcyjnej.

  8. Wizyta do chorych z posługa sakramentalną w sobotę 22 XII od 9:00 – 12:30 Prosimy o zgłaszanie i adresy.

  9. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.

  10. Pamiętajmy o świecach Caritasu „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” na nasze stoły wigilijne, są jeszcze do nabycia. To nie tylko płomień na stole wigilijnym, ale przede wszystkim realna pomoc potrzebującym i uwrażliwianie na potrzeby tych, którzy są w potrzebie.

  11. Kancelaria czynna poniedziałek – sobota 8:00 – 9:00 oraz dodatkowo środa i sobota 16:00 – 16:50.

  12. Zapraszamy dziewczyny i chłopców na próbę scholi parafialnej: środa o godz. 18:30 (Ośrodek Specjalny w Załuczu). Piątek 19:00 w Kościele. Zachęcamy gorąco tych którzy się jeszcze nie odważyli. Kochani Rodzice znacie wasze dzieci i pomagacie im w rozwijaniu talentów muzycznych. Zachęćcie je również do wzbogacenia liturgii Mszy świętej poprzez śpiew.

  13. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza –15 XII 2018 sobota Msza św. o 17:00 i bezpośrednio po Mszy św. przygotowania liturgiczne do rekolekcji i świąt Bożego Narodzenia. Obecność obowiązkowa – prosimy zarezerwować sobie już dziś ten termin.

  14. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Dziwulska Ewa, Bąk Jadwiga, Gołaś Krzysztof, Gołaś Anna of. 80 zł.

   Zapraszamy do sprzątania w sobotę 15 XII po 8:00 rodziny: Wierzchowska, Dziadura, Bednarz, Złotek.

  15. Dziękujemy za pomoc w rozniesieniu Opłatków do naszych rodzin. Do dzisiaj wpłynęły ofiary z:

   Załucza – zbierali Kosakowski Zygmunt i Krystyna,

   Dębina – zbierał Kura Wiesław, Sobieszczany Kolonia zbierali – Bieniek Bożena i Szewczyk Longina,

   Zalesie – zbierał Janczak Arkadiusz,

   Lipowa – zbierała Pielaszkiewicz Teresa.

   Pozostały jeszcze wioski z których nie pobrano opłatków – prosimy o pomoc w rozniesieniu.

Copyright © Maik Agencja Reklamowa

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.