13.01.2019 NIEDZIELA

CHRZEST PAŃSKI ŚWIĘTO

1. Dzisiejsza taca na Metropolitalne Seminarium Duchowne – Bóg zapłać za ofiary.

2. Dziś w czasie Mszy św. o godz. 9:30 zaśpiewa kolędy Parafialna Schola.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 9:30. Jasełka w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej z Niedrzwicy Kościelnej.

4. Dziękujemy za spotkania, modlitwy oraz ofiary z okazji kolędy.

Oddamy część długo parafialnego, część na opłaty parafialne i do Kurii, oraz dodatkowe pensje dla Księży – za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

5. Kancelaria czynna poniedziałek – sobota 8:00 – 9:00 i dodatkowo środa i sob. 16:00 – 16:50.

6. Prasa katolicka przy bocznym ołtarzu.

7. 16 I 2019 Środa o 17:00 Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II zachęcamy do składania intencji.

8. 19 I 2019 Sobota Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza – bezpośrednio po Mszy św. o 17:00. Kochani Rodzice zatroszczcie się o obecność waszych synów. Bycie ministrantem to służenie samemu Panu Jezusowi. Zachęcamy również tych chłopców którzy chcieliby zostać ministrantami (od IV klasy), a nie odważyli się do tej pory.

9. 20 I 2019 Niedziela spotkanie z grupą dzieci i rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Św. po Mszy św. o godz. 9:30

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Dolecki, Zieliński, Kowalczyk, Szymański ofiara 80 zł

Zapraszamy do sprzątania rodziny: Matacz, Ryś, Jasik, Bartkiewicz 19 I 2018 w sobotę po godz. 8:00

Dziękujemy Panu Wiesławowi Kurze za odśnieżanie parkingów

11. Intencje mszalne sprawowane będą według intencji ofiarodawcy – są wolne intencje. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych – dusze w czyśćcu ciepiące – tylko nasza modlitwa, a szczególnie ofiara Mszy Świętej w ich intencji pomaga im w dojściu do Boga Ojca.

Zmarł: Jan Zaborowski z Lublina lat 78 pogrzeb odbył się w czwartek 10 I 2019 o godz. 10:00.

Wieczny odpoczynek racz dać mu Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen