23.09.2018 XXV NIEDZIELA

OKRESU ZWYKŁEGO

1. Dzisiaj kazanie wygłosi Ks. Proboszcz

2. W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dla dzieci grupy I – komunijnej, zapraszamy z rodzicami.

3. Za tydzień taca na MSD

4. Prasa katolicka w zakrystii i pod chórem

5. Kancelaria czynna pon. – sobota 8.00 – 9.00, dodatkowo w środę i sobotę 17.00 – 17.50

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła

Zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny 29.09 po godz. 8.00.

7. Spotkania grup duszpasterskich;

* Legion Maryi środa po mszy św. o 18.00

* Ministranci sobota 10.00

* KSM sobota po mszy św. o godz. 18.00

* Krąg biblijny niedziela o godz. 16.30

8. Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy ochotniczej Straży Pożarnej w Niedrzwicy Kościelnej pod batutą Pawła Chodóra – ogłasza nabór do orkiestry – nauka gry na instrumentach. Zaprasza również dziewczynki w wieku 11 – 15 lat z uzdolnieniami tanecznymi do zespołu mażoretek.

Zajęcia z orkiestrą prowadzi Kapelmistrz Paweł Chodór, w każdy piątek godz. 19.00 w Domu Orkiestrowym przy OSP w Niedrzwicy Kościelnej

9. Ofiara na potrzeby kościoła Henryka i Marian Dziewulscy – 100zł

10. Prosimy o uzupełnienie danych i całościowe wpłaty 270 zł. lub dopłaty do zaliczki na pielgrzymkę –

Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Zakopane w dniach 12 – 14 października. Pielgrzymkę organizuje Ks. Grzegorz (tel. 509 771 727)