18.11.2018 XXXIII NIEDZIELA

OKRESU ZWYKŁEGO

1. Dziś Papieskie Orędzie na Światowy Dzień Ubogich, obchodzony 18 listopada 2018 r.

2. 18 XI 2018 Niedziela – Caritas lubelska – Zbiórka do puszki na budowę schroniska dla bezdomnych

3. Módlmy się za Solenizantki i Solenizantów tego tygodnia.

21 XI 2018 środa o 18:30 w Bełżycach spotkanie – imieniny Dziekana ks. Janusza Zania.

1. 22 XI czwartek Wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Módlmy się za organistów, chórzystów i wszystkich, którzy śpiewem oddają chwałę Panu Bogu.

2. 23 XI 2018 piątek. W tygodniu w którym wspominamy św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej w naszej parafii rozpoczyna działalność schola parafialna. Zapraszamy młodzież i dzieci, dziewczyny i chłopców. Pierwsze spotkanie o godz. 18:00 w salce parafialnej.

3. 24 XI 2018 sobota w Kazimierzu Dolnym o 10:00 spotkanie formacyjne dla Księży z ks. bp. Józefem Wróblem

1. 25 XI 2018 niedziela Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata ostatnia niedziela roku kościelnego.

2. Prasa katolicka do nabycia pod chórem

3. Intencje mszalne będą odprawiane tak jak były zamówione. Są jeszcze wolne intencje. Pamiętajmy o naszych bliskich zmarłych – dusze w czyśćcu ciepiące – tylko nasza modlitwa, a szczególnie ofiara Mszy Świętej w ich intencji pomaga im w dojściu do Boga Ojca.

1. Kancelaria czynna poniedziałek–sobota 8:00–9:00 i dodatkowo środa 16:00–16:45

1. Dziękujemy Pani Krystynie Mendykowskiej za grabienie i wywóz liści oraz prace porządkowe – Bóg zapłać

Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Janik Henryka, Fac Halina, Szymańska Joanna i Krzysztof, Janik Grażyna, Drelich Paweł – ofiara 50 zł.

Zapraszamy do sprzątania 24 XI 2018 po godz. 8:00 rodziny: Gołaś Teresa, Golan Krzysztof, Gołaś Katarzyna i Adam, Smalec Magdalena i Paweł, Jasińska Henryka i Krzysztof

2. Jubilaci 50 rocznicy małżeństwa Państwo Zuzanna i Andrzej Markiewicz ofiarowali na kościół 200 zł.

3. Spotkanie z grupą dzieci i rodzicami przygotowującymi się do I Komunii Św. w Niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.