Ogłoszenia Parafialne 11.02.2018r.

1. Wspom. NMP z Lourdes Światowy dzień chorych.

2. Ofiary zebrane do puszki przeznaczone są na „Fundusz Wschodni”.

3. 14 lutego „Środa Popielcowa” rozpoczynamy Wielki Post zapraszamy na

Msze Święte o godzinie: 7.00, 9.00, i 17.00-ej z posypaniem głowy popiołem, obowiązuje post ścisły. Wspomnienie także w tym dniu Św. Walentego – patrona zakochanych i chorych na epilepsję.

4. W piątek o 16,30 droga krzyżowa dla dzieci, o 17.00 Msza Św. i po niej droga krzyżowa dla dorosłych.

5. 16. 02. o 17.00 Msza Św. zbiorowa za wstaw. JPII- go, zachęcamy do składania intencji.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy kurs przedmałżeński o godz. 8.50 w sali parafialnej – zapraszamy osoby planujące wstąpienie w związek małżeński.

7. Jutro rozpoczyna się II - gi semestr w szkołach, życzymy owocnej nauki i pracy.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom: Rząd, Janczak, Smutek, Woźniak. Zapraszamy do sprzątania rodziny: Janczak, Chołżyńska, Markiewicz, Pidek.