03.2.2018 IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca po Mszach św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj wspomnienie św. Błażeja (patrona chorych na gardło). Po Mszach św. błogosławieństwo świec
      i gardeł).

3. 5 II 2019 wtorek św. Agaty w tym dniu błogosławieństwo wody i chleba na Mszy św. o godz. 7:00

4. 7 II 2019 I czwartek miesiąca, Msza św. w int. powołań o godz.7:00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o powołania.

5. 9 II 2019 Sobota rozpoczynają się 2 tygodniowe ferie zimowe w szkołach naszego województwa – Ks. Grzegorz będzie na urlopie (11 – 16 lutego).

6. Kancelaria czynna poniedziałek – sobota od 8:00 – 9:00
      i środa i sobota 16:00 – 16:50.

7. Prasa katolicka w zakrystii i przy bocznym ołtarzu – obok ambony.

8. Papież Franciszek ogłosił termin kolejnych Światowych Dni Młodzieży, które tym razem odbędą się w stolicy Portugalii – Lizbonie w 2022 r.

9. Dziękujemy Panu Kosakowi za naprawienie drzwi przy WC.

10. Dziękujemy za pomoc przy rozebraniu choinek oraz dekoracji Bożonarodzeniowych rodzinie Chromczak, Wożniak, oraz Wójcik Janusz, Kępowicz Jan, Kozioł Jan, Niezbecki Stanisław, Kosakowski Zygmunt, Boruch Grzegorz, Zdeb Ryszard, Mądrzak Kazimierz
      i członkowie Klubu Seniora – Złota Jesień. Pan Wiesław Kura odśnieżył parkingi

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła rodzinom z kolejki:

Piejak, Walkowski, Niezgoda, Bieniek, Mazur ofiara 100 zł. Zapraszamy do sprzątania rodziny w sobotę 9.02.2019 po godz. 8:00. Mazurkiewicz, Szewczyk, Markiewicz, Krzysztoń.

12. Intencje mszalne będą sprawowane wg. zamówienia.

13. Módlmy się w int. Solenizantów, za chorych, Parafian

i Gości.

14. Ogłoszenie firmy Szkoltex 15 lutego o 9:00 w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Dużej odbędzie się szkolenie chemiczne dla rolników.

15. W Strzeszkowicach spalił się dom Państwa Gałatów. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Niedrzwicy i radni Urzędu Gminy chcieliby zorganizować zbiórkę do puszek w następną niedzielę 10.02.2019r przy kościele na pomoc w odbudowie.

Zmarła: Zofia Wiertel z Lublina lat 86 pogrzeb odbył się w środę 30 I 2019 o godz. 13:00

Wieczny odpoczynek racz dać jej Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen